Hakkında yorumlar Big Lover

 • Ιωάννα
  Yeni erkek arkadaşımı beğendim. Nazik ve hassastı ama yatakta uyum sağlayamadık. Arkadaşlarımın Big Lover jeli kullandığını biliyordum ve ilişkilerindeki tutkuyu sürdürmeye büyük katkı sağladı. Aynı adama sipariş verdim. Anlaşıldığı üzere, çok heyecanlı ve penisi daha güçlü hale geldi. Şimdi aynı anda birkaç orgazm yaşıyorum.
  Big Lover
 • Zeynep
  Sekste her zaman yeni bir şeyler istersiniz. Farklı kayganlaştırıcılar ve oyuncaklar denedik, ancak yalnızca Big Lover jel ortağımı sonuna kadar gösterdi. Hiç bu kadar seksi ve doyumsuz olmamıştı. Penisi hem uzunluk hem de çap olarak büyüdü. Eskisinden tamamen farklı, daha güçlü hisler yaşadım. Artık jeli sürekli kullanıyoruz ve oyuncaklara gerek yok!
  Big Lover
 • Mustafa
  Eşim ve ben her şeyi yatakta denedik ve zamanla seks hayatımız sıkıcı hale geldi. Jel Big Lover, cinsiyetimize renklerin geri dönmesine yardımcı oldu. Yeni hisler beni yakaladı. Jel uygulandıktan sonra penis tıkanmış ve zonkluyor gibiydi. Karısı büyüdüğünü söyledi. Bunu bir cetvelle ölçtüm - ve birkaç hafta içinde tam olarak artı 3 cm. Deneyin, tavsiye ederim!
  Big Lover
 • Mustafa
  Penisin bir jel ile büyütülebileceğine inanmıyordum, ancak Big Lover'i kayganlaştırıcı olarak sipariş ettim. Eyleminden gelen hisler inanılmaz: Hiçbir şekilde duramadım. Kız arkadaşım hoş bir şoktu. Penisim bir ayda 5 cm büyüdüğünde, ona her şeyin jel olduğunu itiraf etmek zorunda kaldım. Ve eğer böyle bir etki olacağını bilseydi, onu benim için kendisinin satın alacağını söyledi!
  Big Lover
 • Raul
  Daha önce, ilişkim yakınlığa gelir gelmez her zaman hızlı bir şekilde sona ererdi. Durumu düzeltmek için penis büyütme için farklı yöntemler denemeye başladım. Big Lover'i deneyene kadar hiçbir etkisi olmadı. İhtiyacım olan buydu: penis bir ayda büyüdü ve uzadı! Önceki başarısızlıklar sona erdi, şimdi kendime güveniyorum!
  Big Lover
Kullanıcı oyu Big Lover
4.1
14