Kullanım deneyimi Big Lover

Ian (Münih), Big Lover jel kullanımına genel bir bakış paylaştı

Ian aletini büyütmeye karar verdi

Bu derleme, penisi büyütmek ve cinsel açıdan yeni perspektifler açmak için Big Lover jelinin kullanımını açıklayacaktır. Tüm sonuçlar yalnızca kendi deneyimlerime dayanmaktadır ve kişisel görüşümü yansıtmaktadır ve doğası gereği reklam niteliğinde değildir.

Ev videosu

Eşim ve ben 8 yılı aşkın süredir evliyiz. İlişkimiz uyumlu olarak nitelendirilebilir. Bu, diğer şeylerin yanı sıra, bizi bir araya getiren ortak bir hobimiz olması gerçeğiyle kolaylaştırıldı. Kişisel görüntüleme için seks hayatlarımızı filme almaktan zevk alıyoruz. Uzun yıllar boyunca tüm deneylerimizi kayıt altına aldık. Bu çok heyecan verici ve aile seksini sürekli bir yaratıcı sürece dönüştürüyor.

Her zaman yeni bir şey bulduk ve belirli bir ana kadar asla birlikte sıkılmadık. Ve sonra bir çıkmaza girdik. Sanki fantezi bitmiş gibi. 8 yıl boyunca her şey gerçekleşti: farklı etkilere sahip kayganlaştırıcılar, uyarıcılar ve erotik oyuncaklar. Kısacası düşünmek için bir sebep vardı.

Penis büyütme hakkında düşündüm

Fiziksel sınırımı kendim biliyorum, ancak kendinizi videoda yandan gördüğünüzde daha açık. Tabii ki, kendimi asla porno endüstrisinin aslarıyla karşılaştırmadım, ancak horozuma birkaç santimetre uzunluk eklemek asla ters olmadı. Ve sonra bunu ciddiye aldım. Karım bundan hoşlanırdı ve belki de yaratıcı çıkmazdan çıkmamıza izin verirdi.

Big Lover, penisin tek seansta büyütülmesine yardımcı oldu

Genel olarak penisi ameliyatsız büyütmek için hangi seçeneklerin olduğunu araştırmaya başladım ve hatta kendim için Big Lover jeli bulmadan önce birkaç başarısız girişimde bulundum. Kapsül almanın etkisini hissetmedim (markayı belirtmeyeceğim). Bir çeşit vitamin olarak içtim - ne fazla ne de az. Penisimi büyütmesi beklenen kremler, esasen kayganlaştırıcıları farklı etkilerle değiştiriyordu. Maksimum sıcaklık ısınıyordu ve bir kez bile alerjik reaksiyon başladı. Ama pes etmedim ve incelemelere göre Big Lover jelini buldum. Son zamanlarda Kıbrıs'ta satıldı, ancak şimdiden önemli bir başarı elde etti.

Big Lover eczanelerde ve özel mağazalarda satılmadığından jeli web sitesinde sipariş etmek zorunda kaldım. Önemli bir nokta: yalnızca resmi bir tedarikçiden satın almalısınız, aksi takdirde yalnızca sağlığınıza zarar verebilirsiniz. Orada sipariş formu basittir, ön ödeme gerekmez. Herhangi bir sorunuz için hattaki bir uzmana danışabilirsiniz.

Jeli kullanmadan önce, internette kullanımının kontrendikasyonları ve olası yan reaksiyonları ile ilgili olası tüm incelemeleri inceledim. Endişelerim, bu ürünün olumlu eleştirileriyle giderildi. Doğal içerikler, sağlığınıza yönelik tüm zarar risklerini en aza indirir. Jeli arkadaşıma ilk uyguladığımda kesinlikle sakindim.

Üye bir ayda 6 santimetre büyüdü

Bütün ay boyunca cetvelleri almadım ve ölçtüğümde şok oldum: arkadaşım neredeyse 6 cm büyüdü! Ek olarak, dik bir durumda, hacim olarak da döktü. Genel olarak dışarıdan çok nezih görünüyordu. Jeli penise uyguladıktan sonra, titriyor gibiydi ve durmama izin vermedi. Ereksiyonum daha da güçlendi ve şimdi daha uzun süre dayanabilir ve cum yapamazdım.

Penisin bir ay içinde büyümesi, partnerin vücudunun daha derinlerine nüfuz etmesine izin verdi. Sonuç olarak, ikimiz de yeni hisler deneyimledik. Karısı çok sevindi! Daha önce yatakta yaptığımız her şey şimdi yeni bir bakış açısıyla görünüyordu. Big Lover jeli kullanma deneyimi, cinsel ilişkilerimizi niteliksel olarak yeni bir seviyeye getirdi.

Bana inanmaKendin dene!