penis nasıl büyütülür

Öyle düzenlenmiştir ki, bir kişi sahip olduklarından her zaman memnun olmaktan uzaktır. Muhteşem formların sahibi olan kız, sürekli kilo vermeye çalışıyor - sonsuz diyetler, yorucu egzersizler.

Ya da bukleleri varken, onları düzeltmek için sürekli yassı demir kullanır. Sadece toplumun zayıf yarısının temsilcileri, görünümlerinden memnun değiller. Bu erkekler için de geçerlidir.

bir adam pantolonunun içine bakar ve penisini büyütmek ister

Belki de toplumun güçlü yarısının temsilcilerinin en yaygın sorunu penisin küçük boyutudur. İkinci en yaygın sorun güçtür. Görüldüğü gibi bu iki konu birbiriyle bağlantılıdır. Bu nedenle, World Wide Web'in genişliğindeki soru: "Penis nasıl büyütülür? "oldukça sık oluşur.

Yabancı edebiyatın ve ders kitaplarının uyarlanması bizi şok ediyor, çünkü çok açık sözlü. Aslında, bunda utanç verici veya korkunç olan şey. Bu konu çalışma için zorunlu olsaydı, muhtemelen görünüşünden memnun olmayan çok az insan olurdu. Söylemeye gerek yok, modern teknolojiler ve World Wide Web'in gelişmesiyle birlikte, kelimenin tam anlamıyla insanlığın bilgi akışına "altüst" olduğunu. Ve kendine güvenen bir kişi bazen malzemenin bolluğunda kaybolsa bile, o zaman bunlara ait olmayanlar hakkında ne söylenir.

İnternette çok fazla bilgi var, bazen güvenilir değil. Bunu doğrulamak mümkün değildir. Bu nedenle birçok insan, hayatlarının sonuna kadar başlangıçta yanlış bilgilere güvenmeye devam eder. Ve sonuç olarak, gençler artık eski yoldaşlarından tavsiye istemiyorlar, sadece bir arama motoruna bir soru giriyorlar ve atalarının bir kerede sadece tahmin edebileceklerini hemen öğreniyorlar. Ve pek çok insanın abartılı bilgi kadar doğru olmayan bilgi tuzağına düştüğü yer burasıdır.

Bu da sadece cinsel yaşamı değil, kişinin kendine karşı tutumunu da olumsuz etkiler. Videoyu yeterince izleyen veya tamamen doğru olmayan bilgileri okuyan birçok kişi bir kompleks geliştirir. Ne de olsa, gösterdikleri şey bazen gerçek sayılarla birleşmez. Bu yüzden erkekler penisi nasıl büyüteceklerini bilmek isterler. Birçoğu, muhtemelen biyoloji derslerinden bile, penisin tamamen kavernöz liflerden oluşan bir organ olduğunu biliyor. Kanla dolduğunda, bu dokularda boyut olarak bir artış olur.

Ve organın boyutu, kalınlığı ve çevresi (çevresi) ne kadar artar, bu tamamen farklı bir sorudur. Zaten doğa tarafından belirlenir. Burada sonuç değişebilir ve bazen önemli ölçüde. İstatistiklere göre, erkeklerin %70'inden fazlasının ereksiyon sırasında boyu uzayan üyeler vardır ve erkeklerin %15'inden fazlasının genişliği artan bir organı vardır. Heyecansız bir durumda penisin kalınlığına veya uzunluğuna bağlı olarak, uyandırıldığında nasıl görüneceğini tahmin etmek neredeyse imkansızdır.

Penisi ölçerken, birkaç nüansı dikkate almak önemlidir. Bir üyenin tamamen heyecanlanması için sıcaklığın yaklaşık 22 derece olması gerekir. Uzunluk, penisin arkası boyunca, pubistan başa kadar ölçülür. Vücut ve penis arasında dik bir açı korunmalıdır. Çevre bir mezura ile ölçülür. Penis boyutu erkekler arasında sıcak bir konudur. Son birkaç yüz yılda, amacı penisin normunu belirlemek olan çalışmalar yapılmıştır. Benzer çalışmalar farklı ülkelerde yapılmıştır. Uzunluk ve genişliğin genetik yatkınlıkla belirlendiği bulundu.

Şimdi penisin normal boyutu hakkında daha fazla bilgi:

 1. Penisin boyutu sekiz santimetre uzunluğundaysa, buna "mikropenis" denir. İstatistiklere göre, toplumun güçlü yarısının temsilcilerinin %1'i böyle bir haysiyete sahiptir.
 2. Küçük bir üye, 8-12 santimetre uzunluğa ulaşan bir organdır. Gezegenin erkek nüfusunun yüzde ikisinde böyle bir organ var.
 3. 12 cm uzunluğunda bir penis normal kabul edilir. Erkeklerin %55'i bu boyuta sahiptir.
 4. Boyutu on beş santimetreden fazla olan penis - ortalamanın üzerinde.
 5. Cinsel organı 20 cm uzunluğunda olan toplumun güçlü yarısının temsilcileri etkileyici bir penisin sahipleridir.

Karşı koyamayan ve vücutlarını ölçen insanlardansanız, ancak sonuçta sonuçtan memnun değilseniz, işte size etkileyici boyutlar hakkında biraz daha malzeme.

 • Penisin boyutu ne kadar büyükse, ona akan kan miktarı da o kadar büyük olmalıdır. Vücudu istenen duruma getirmenin tek yolu budur.
 • Herhangi bir, hatta hafif bir çıkış, ereksiyonu ve dolayısıyla cinsiyetin kalitesini olumsuz yönde etkileyebilir.
 • Vücudun oluşumu yaklaşık 18 yaşında sona erer. Bundan sonra genişliğinde veya uzunluğundaki herhangi bir değişiklik görsel bir illüzyondan başka bir şey değildir.
 • Penis küçülmesi aşırı kiloya bağlı olabilir. Ortalama olarak, her beş ekstra kilo penisin bir santimetresini "çalıyor". Yine, tüm değişiklikler görseldir, aslında organ değişmeden kalır.
 • Penis gerçekten küçülebilir (görsel bir etki değil). Ve bu, kural olarak, androjen seviyesindeki bir azalmadan kaynaklanmaktadır. Bu nedenle, örneğin, hormonal dengesizliği kışkırtan ilaçlar kullanan vücut geliştiriciler, genel olarak ve ereksiyon sırasında penis küçültme gibi bir sorunla karşı karşıya kalırlar.
 • Ayrıca peniste küçülme, uzatmak için yapılan yanlış ve başarısız ameliyatlardan kaynaklanabilir. Hata, cerrahın düşük profesyonelliği veya fizyolojik özellikleri olabilir.

Herkes vajinanın derinliğini düşünmez, aksine çoğu insan bunu bilmez ve ilk kez cinsel ilişkiye girdiklerinde tek bir değeri bilirler. Ortalama olarak, vajinanın derinliği 10 cm'dir, bu normal seks için 15 santimetre olan penisin boyutunun oldukça yeterli olduğunu gösterir. Vajina dokuları elastiktir, belirli bir uzunluk ve genişliğe uyum sağlamanıza izin verir.

Partnerinize her seferinde daha fazla zevk vermenizi sağlarlar. Cinsel partnerlerin sürekli değişmesi hoş karşılanmaz, çünkü duyarlılığı etkiler ve toplumun daha zayıf yarısının temsilcilerine fayda sağlamaz. Tabii ki, boyut önemlidir. Ve bu sadece penisin uzunluğu için değil, aynı zamanda kalınlığı için de geçerlidir. Ancak pratikte kontrol etmeden insanların nasıl bir araya geldiklerini kesin olarak söylemek mümkün değil. Ayrıca, cinsiyetin sadece genişlik, uzunluk ve derinlik değil, karşılıklı anlayış sanatı olduğunu unutmayın.

Erkek saygınlığını artırmak mümkündür. Her ne kadar bazen olumlu sonuçlar elde etmek yıllar alsa da. Penis büyütme zahmetli ve özenli bir süreçtir, ancak oldukça gerçektir. Bugün, penisi büyütmek için çok sayıda yol ve teknik var. Bazıları daha verimli, diğerleri daha az. Her durumda, yöntem seçimi sizindir. Ana şey, seçilen yöntemin tüm ayrıntılarını tanımaktır.

Halk ilaçları ve özel cihazların yanı sıra cerrahi müdahale yardımıyla penisi büyütmek mümkündür.

Vücudu germe, ağırlıklandırma ajanları, hidrolik pompa, özel egzersizler, ilaçlar ve ev ilaçları, özellikle soda yardımı ile uzatabilirsiniz. Kremler de dahil olmak üzere sorunu ve kozmetikleri çözmede yardımcı olun. Ana şey, bu veya bu tekniği uygulamadan önce, tekniğine aşina olmaktır. Bu, mekanik yaralanmaları ve komplikasyonların gelişmesini önlemek için gereklidir.

Evde penis büyütme: popüler yöntemler

Penis büyütmeye katkıda bulunan birçok yöntem ve teknik vardır. Birçoğu evde kolayca uygulanabilir. Tıbbi bakıma, özellikle bir plastik cerrahın yardımına başvurmak hiç gerekli değildir.

Ayrıca evde penis büyütme işlemi tam olarak işlemi gerçekleştireceğiniz cihaz kadar maliyetli olacaktır. Cerrahi yöntemlerin maliyeti çok yüksektir. En yaygın penis uzatma tekniklerinden biri jelqing'dir. Onun hakkındaki yorumlar son derece olumlu. Bu yöntemi kullanan birçok kişi istediklerini elde etmeyi başardı. Daha açık hale getirmek için, jelqing, uygulanması penis üzerinde faydalı bir etkiye sahip olan bir dizi egzersizi ifade eder. Özel egzersizler, peniste belirgin bir artışa ve kafada bir artışa katkıda bulunur. Bu teknik, insanların birkaç bin yıl boyunca biriktirdiği penisin manuel olarak uzatılması becerilerini emmiştir.

Jelqing kullanımı şunlara katkıda bulunur:

 • kan dolaşımının uyarılması;
 • vücutta artan basınç;
 • kavernöz liflerin büyümesi;
 • hacimde yeni hücrelerin oluşumu.

Hücre büyümesi tamamen doğal ve doğal bir süreçtir. Teknik sadece başlatılmasına ve uyarılmasına yardımcı olur. Ayrıca jelqing, cinsel aktivite ve dayanıklılıkta önemli bir artışa katkıda bulunur. Çeşitli jelqing teknikleri vardır. Sadece ayrıntılarda farklılık gösterirler. Birinci ilke - "sağım". Ana hareket, penisin parmaklarının tabanda sıkıca kavranması ve elin başa doğru öne doğru hareketidir. Üye, gergin, kanla dolu.

Egzersizleri başarıyla tamamlamak için bir krem veya sprey satın almanız gerekir. Sonuçlara daha hızlı ulaşmanıza yardımcı olacaktır. Bazı teknikler yağlama gerektirmez. Bir teknik seçerken bunu aklınızda bulundurun. Yağlamadan tasarruf etmeyin, aksi takdirde cinsel organları ovalarsınız. Ek olarak, bu tür tasarruflar doku yırtılmaları ve önümüzdeki iki hafta içinde jelqing yapamama ile doludur.

Ayrıca özel olarak tasarlanmış ürünleri sabun, şampuan veya diğer formülasyonlarla değiştirmemelisiniz. Bu rahatsızlık ve yaralanma ile doludur. Bu tekniği kullanarak penisin büyütülmesi, ancak organ yarı heyecanlı bir durumdaysa mümkündür. Egzersizi tamamen heyecanlandığında yapmak, kan damarlarına ve organın dokusuna zarar verir.

Teknik 1. Kayganlaştırıcıyı uyguladıktan sonra, elinizi penisin etrafına sarın ve sıkılmış eli birkaç saniye başında tutarken penis boyunca birkaç kez kaydırın.

Bu ilk aşama - hazırlık. İhtiyacınız yoksa, bir sonraki adıma geçebilirsiniz - egzersiz.

Baş parmağınızla penisi tabanından kavrayın. Organı yavaşça aşağı çekin. Bunu iki yüz kez yapın. Tabii ki, ilk başta zor olacak, bu nedenle, aşırı heyecanlandığında egzersizi kesmek daha iyidir. Penis gerekli uyarılma derecesini alır almaz devam edebilirsiniz. Tam kurs üç aydır. İlk hafta, her gün on dakika (bu genellikle on dakikadır), ikinci - 300 (15 dakika) yapın. Bu egzersizi yirmi dakika boyunca yapın.

Teknik 2. Organı yağladıktan sonra elinizi tabanına dolayıp aşağı ve sağa doğru çekin. Ardından egzersizi diğer tarafta yapın. Egzersizi ilk başta yavaşça yapın. Günde 50 sağa ve sola aynı hareketi yapın. Her gün egzersiz sayısını artırın - 200'e kadar.

Teknik 3. Bu durumda, birinci ve ikinci tekniklerdeki egzersizleri yağlama olmadan gerçekleştirin.

Teknik 4. Bu esasen teknik 1'dir, ancak egzersiz çok yavaş yapılır. Kayganlaştırıcıyı uyguladıktan sonra, penisi tabandan parmaklarınızla kavrayın ve yavaşça kafaya egzersizler yapmaya başlayın. Kafa şişer ve kanar. Konumu on saniye kilitleyin. Egzersizin süresi on dakikadır.

Eylem moduna göre tüm egzersizler, uzatma ve kalınlaştırmaya ayrılır. Eller veya mekanik cihazlar veya yükler yardımıyla gerçekleştirilirler.

Egzersizler germe, vasküler ve yardımcıdır:

 1. Gücü artırıyoruz
  • Düz durun, sırtınızı düzeltin. Dizlerinizi dönüşümlü olarak karnınıza kaldırın.
  • Kalça ve perine kaslarını gevşetin ve sıkın (yarı bükülmüş bacaklar üzerinde dururken).
  • Yere yat. Pelvisinizi kaldırın.
 2. Penisin uzunluğunu artırmak
  • Zorla ereksiyon veya "Kegel". Penisi krema ile yağlayın. Penisi parmaklarınızla kavrayın ve öteleme dikey hareketlerini gerçekleştirin.
  • esneme. Gevşemiş üyeyi çok yavaş bir şekilde gerin (on beş saniye). Egzersizi on kez yapın.
 3. Penisin genişliğini arttırıyoruz. Buna Jelqing tekniğinden yapılan egzersizlerin yanı sıra bir sıkıştırma ve bükme egzersizi dahildir.

Uzatıcı, ağırlıklar, masaj ve pompa ile penisinizi nasıl büyütebilirsiniz?

Penisi, çapını, kalınlığını, uzunluğunu sadece çeşitli cihazlar yardımıyla değil, masaj yardımı ile de artırabilirsiniz. Bağımsız bir manuel teknik, sadece organın uzamasına değil, aynı zamanda cinsel aktivite ve dayanıklılıkta bir artışa da katkıda bulunur. Ek olarak, masajın ereksiyonun yanı sıra süresi üzerinde de olumlu bir etkisi vardır.

Penisinizi masajla nasıl büyüteceğinizi anlatmadan önce, uygulanması için temel kurallardan bahsetmek istiyorum:

 1. Masajdan önce hazırlanın. Bu amaçla sıcak kompres kullanılması tavsiye edilir. Küçük bir havluyu ılık suda ıslatın, sıkın ve organın etrafına sarın. Sıkıştırmalar her üç dakikada bir (üç kez) değişir.
 2. Masaj günlük yapılmalıdır.
 3. Masajı tablet kullanımıyla birleştirin (penis büyümesini destekleyen diyet takviyeleri veya homeopatik ilaçlar).
 4. Alkol etkisi altındaysanız masaj yapmayın.

Teknik 1. Organın başını elinizle kavrayarak sıkın. Sıkıştırma kan dolaşımına müdahale etmemelidir. Başınızı yere doğru çekin. Bir dakika sonra germe kuvvetini artırabilirsiniz.

Teknik 2. Başı önce iki parmağınızla sonra tüm elinizle sıkın. Her şeyi dikkatlice yapın, acele etmeyin. Üyeyi bir dakika boyunca yere doğru çekin. Sonra dinlenin, penisi serbest bırakın. Sonra tekrarlayın. Egzersizi yirmi kez yapın.

Teknik 3. İşaret parmağınız ve baş parmağınızla penisi kavrayın. Organı sıkın ve tabanından başa doğru hareket ettirin. Zaman zaman dur.

Ağırlıklarla penis nasıl büyütülür?

Bu teknik eski ama etkili. Bazı Afrika kabilelerinde kullanılmış ve hala kullanılmaktadır. Tekniğin özü, penis üzerindeki yükün askıya alınması ve sabitlenmesidir. Uzun süreli esneme etkisi, peniste hem uzunluk hem de genişlik olarak artışa katkıda bulunur.

Kargo, kullanımı kolay ve küçük boyutlu olmalıdır. Mümkün olduğu kadar çok ağırlıklandırma ajanı olması da önemlidir. Bu durumda yükü hesaplamak ve zamanla arttırmak mümkün olacaktır.

Prosedüre devam etmeden önce masaj yapın veya bir kompres uygulayın. Ardından ağırlık kilitleme sistemini başın arkasına takın ve ağırlığın kendisini takın. Küçük bir ağırlıkla başlayın. Hazırlık eksikliği yaralanmalarla doludur. Yük kademeli olarak artmalıdır. Ağırlıklandırma ajanını herhangi bir pozisyonda asabilirsiniz.

Kanın kafada durmasına izin vermeyin. Zaman zaman ağırlık ve sabitleme cihazını çıkarın ve masaj yapın. Uzatıcı, sedye, genişletici, sedye - tüm bu cihazlar, organın uzunluğunu ve genişliğini artırmanın yanı sıra penis şaftının eğriliğini düzeltmeye yardımcı olan aynı cihaz ailesine aittir.

Tüm bu tür cihazların etki prensibi aynıdır ve her gün (en az beş saat), uzun süreli (en az üç ay), penis üzerinde küçük (500-200 gram) gerdirme etkisinden oluşur. Sonuç olarak vücut, yük alanında yeni hücreler oluşturarak dış etkilere tepki verir.

Cihazların tasarımları biraz farklıdır, ancak mekanizmanın özü aynıdır - penis, ete gerginlik sağlayan kelepçelerle sabitlenir. Erkekliğin boyutunu etkilemenin başka bir yolu da bir vakum pompasıdır.

Böyle bir aletin çalışma prensibi, erkek genital organının gerçekte yerleştirildiği pompada, ona kan akışının artması ve boyutunun artması nedeniyle bir vakum ortamı oluşturmaktır. Bununla birlikte, benzer bir yöntemi deneyimleyen erkeklerin incelemelerine bakarak, pompalamanın olumlu bir etkisi olduğu sonucuna varabiliriz, ancak çok önemli değildir ve geçicidir.

Penis başka şekillerde nasıl büyütülür

Bugün piyasada kremler, jeller, merhemler, spreyler şeklinde çok sayıda farklı ilaç var ve bunların penisi hayal edilemez boyutlara çıkarmak için nasıl kullanılacağını anlatıyor. Bununla birlikte, pratikte, her şey o kadar pembe değil, elbette, aralarında gerçekten olumlu bir etkiye sahip olanlar var, ancak yine de daha fazla fon, aldatılmış umutlar nedeniyle sadece hoş olmayan bir tat bırakabilecek şüpheli bir yapıya sahip değil, aynı zamanda sağlıklı erkekleri de etkiler.

Bu nedenle, bu tür yöntemlere başvurmadan önce, bu alanda bir uzmana danışmalı ve istenmeyen sonuçlar olmadan penisi nasıl büyüteceğinizi öğrenmelisiniz. Penisi büyütmenin bir başka yolu da ameliyattır. Penis düzeltmesi için modern cerrahi ve mikrocerrahi, vücudun diğer bölgelerinden doku greftine dayanmaktadır.

Böylece erkeklik çapı 1-2 cm arttırılabilir. Daha belirgin bir sonuç elde etmek isteniyorsa kas dokusu nakli önerilir, ancak bu yöntem çok daha komplikedir. Ameliyat süresi ve ameliyat sonrası iyileşme süresi ilk duruma göre çok daha uzun sürer, böyle bir adıma karar verirken bu dikkate alınmalıdır.

Gördüğünüz gibi, penisin nasıl büyütüleceğini anlatan ve yardımcı olan birçok yol ve teknik var. Eğer ciddi bir şekilde saygınlığınızı arttırmayı düşünüyorsanız tek yapmanız gereken kendinize en uygun tekniği seçmek. Ek olarak, örneğin prezervatif memeleri, ilaç enjeksiyonları gibi başka yöntemler de kullanılabilir.

Penisi on santimetre artırmak başarılı olamaz. Ama burada benlik saygısını yükseltebilecek, kompleksleri ortadan kaldırabileceksiniz. Organı büyüterek, tüm cinsel arzularınızı somutlaştırabilecek, bir kadına maksimum zevk verebileceksiniz. Ayrıca masaj ve egzersiz penisin işleyişi için faydalıdır. Bunları düzenli olarak kullanarak, gücü artırmak için hap kullanmak zorunda kalmayacaksınız.