Karbonat İle Penis Büyütebilir mi Ve Nasıl Yapılır?

Soda ile penis büyütme, sıradan içme - ne kadar gerçekçi? Bu soru, daha güçlü cinsiyetin birçok temsilcisinin ilgisini çekiyor. Eski zamanlardan beri kabartma tozu, gücü artırabilen, cinsel ilişkiyi uzatabilen ve hatta penis büyütebilen bir çare olarak biliniyordu. Soda gibi bir ürünün penis büyütmeyi etkilediği doğru mu? Bu çare nasıl doğru kullanılır? Hadi çözelim ve bu soruların cevaplarını bulmaya çalışalım.

penis büyütme soda

Yolu denediklerinde

Kabartma tozu ile penis büyütme, penisi evde ameliyatsız uzatmanın basit ve ekonomik bir yoludur.

Penisi artırmak için bir soda çözeltisinin kullanılmasının ana endikasyonları arasında şunlar vardır:

 1. Bir erkeğin cinsel organının büyüklüğünden memnuniyetsizliği.
 2. Tıbbi yardıma başvurmadan penisi uzatma arzusu.
 3. İstikrarlı, istikrarlı bir ereksiyon eksikliği.
 4. Kısa ilişki.

Soda yardımıyla, penisin biraz genişlemesini gerçekten sağlayabilir, gücü, erektil işlevi iyileştirebilir ve cinsel ilişkiyi daha uzun süre yapabilirsiniz.

Ancak kabartma tozu ile penis büyütme tamamen güvenli değildir. Penisi büyütmenin bu yöntemi, tedaviye başlamadan önce dikkate alınması gereken bir takım kontrendikasyonlara, kısıtlamalara sahiptir. Bir erkeğin aşağıdaki sağlık sorunları varsa, penisi büyütmek için soda kullanmak kategorik olarak kontrendikedir:

 • Şeker hastalığı.
 • Artan gastrik asit indeksleri, gastrointestinal sistemin ülseratif lezyonları.
 • Alerjik reaksiyonlara artan eğilim, bireysel hoşgörüsüzlük.
 • Karaciğer patolojisi.
 • Kan hastalıkları.
 • Prostat adenomu.

Bu kısıtlamalar, ürünün dahili kullanım için çözümler şeklinde kullanımı için geçerlidir. Amaçlanan uygulama alanındaki ülserler, yaralar, cilt ve mukoza zarlarının yanıkları, alerjik reaksiyonlar, dermatolojik, mantar, bulaşıcı hastalıklar, deri döküntüleri, lokalize inflamatuar süreçler durumunda penisi büyütmek için soda çözeltilerinin kullanılması kontrendikedir. penis bölgesinde.

penisi büyütmek için soda içmek

Yan etkilerin varlığı

Soda ile penis büyütme, daha güçlü seks arasında çok popüler. Ancak doktorlar, sodanın bazen cinsel organları olumsuz etkilediğine inanıyor. Bu ilacın harici kullanımı bazen alerji, yanma, kızarıklık, hiperemi gibi istenmeyen reaksiyonların gelişmesine neden olur.

Gerçek şu ki, soda çözeltisinin bir parçası olan sodyum karbonat, genital organın mukoza zarlarına ve cildine zarar veren, faydalı mikrofloranın tahribatıyla dolu belirgin kurutma özelliklerine sahiptir ve bu, pamukçuk gelişme riskini artırır. , kandidiyazis, üretrit.

Kontrolsüz bir şekilde bir soda çözeltisini dahili olarak kullanırsanız, o zaman sadece penisi büyütmekle kalmaz, aynı zamanda gastrit ve gastrointestinal sistemin ülseratif lezyonlarını provoke etme şansı da vardır.

Bu nedenle sodayı çok dikkatli ve dikkatli kullanmak gerekir. Ve belirli sağlık sorunlarının varlığında, terapötik bir kursa başlamadan önce, olası kontrendikasyonları dışlamak ve optimal güvenli dozu belirlemek için kalifiye bir uzmana danışmanız şiddetle tavsiye edilir.

Etkisini gerçekten elde etmek mümkün mü?

Bu amaçlar için sıradan bir soda çözeltisi kullanarak penisi kendi başınıza büyütmek mümkün müdür? Daha güçlü seks yapanların çoğunu endişelendiren bir soru. Ne de olsa çoğu erkek, ana haysiyetlerinin büyüklüğünden memnun değil, penisi daha uzun ve daha geniş yapmayı hayal ediyorlar.

Popüler inanışa göre, soda solüsyonu harici olarak uygulandığında tahriş edicidir ve dahili olarak kullanıldığında kanın incelmesine neden olur. Böylece karbonat kullanarak erkek penisini büyütmek mümkündür. Etki, sıvılaştırılmış kanın, penisin büyümesinde ana faktör olan kavernöz cisimlerin alanına aktif ve serbest bir şekilde nüfuz etmesi nedeniyle elde edilir.

penis büyütme soda ile mutlu adam

Kabartma tozu, haricen uygulandığında da cinsel organları büyütür. Ajan genital bölgeye sürülürse, tahriş nedeniyle, belirleyici bir rol oynayan kan dolaşımı ve kan doldurma süreçleri aktive edilir. Cinsel organlar yoğun ve hızlı bir şekilde kanla dolar ve bu nedenle büyür.

Makul miktarlarda soda, vücut üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir, penisin beslenmesi ve kan temini üzerinde yararlı bir etkisi olan toksik maddelerin kanını temizler. Sonuç olarak, corpora cavernosa genişlemeye ve penis büyümeye başlar.

Bu özellikler sayesinde, penis büyümesine ek olarak, soda gücü artırmaya yardımcı olur, ereksiyonun belirgin ve istikrarlı olmasını sağlar, cinsel ilişki - daha uzun, orgazm hissini uzatır ve arttırır.

Gerçekten de, en yaygın kabartma tozu kullanarak penisinizi büyütebilirsiniz. Ancak, bu tekniği kendileri deneyimleyen daha güçlü seks temsilcilerinin incelemeleri, penisteki artışın geçici olduğunu ve birkaç saat sürdüğünü belirtiyor.

Soda ile cinsel organ masajı, özel jimnastik ve penisi uzatmaya yardımcı olan düzenli egzersiz kombinasyonu, verimliliği artırmaya ve daha istikrarlı ve istikrarlı sonuçlar elde etmeye yardımcı olacaktır.

Penisi soda yardımıyla büyütmeye çalışırken, cerrahi bir operasyonun etkisiyle karşılaştırılabilir baş döndürücü bir sonuca güvenmemelisiniz. Sodada büyüme süreçlerini etkileyen hormonal bir bileşen yoktur, etki yalnızca kan dolaşımı süreçlerinin iyileştirilmesi ile açıklanır.

Ancak penisi büyütmenin bu yolu, ameliyat veya güçlü hormonal ilaçların kullanımına kıyasla açık ara en basit, en uygun fiyatlı, uygun fiyatlı ve nispeten güvenlidir. Artı, potens iyileştirme, samimi yaşam kalitesini iyileştirme şansı var. Ve erkeklerin gerçek incelemeleri arasında, bu tekniği uyguladıktan sonra penisi gerçekten birkaç santimetre büyüyenlerin hikayeleri var (fotoğrafı görebilirsiniz).

soda büyütme penis ile kadın ve güçlü adam

tarifleri kullanma

Kabartma tozu kullanarak penisinizi büyütmenin birçok yolu vardır. Soda ile penis büyütmeyi vaat eden çok sayıda teknik vardır:

 • Ürünün dahili kullanımı, penisin bir soda çözeltisi ile büyütülmesine yardımcı olacaktır. Bu amaçlar için, yarım çay kaşığı maddenin bir bardak temiz suda çözülmesi, iyice karıştırılması önerilir. Elde edilen soda çözeltisi günde bir kez aç karnına içilmelidir. Çare en az 2 hafta boyunca alınması tavsiye edilir ve resepsiyon mutlaka sabah yapılmalıdır. Bir soda çözeltisiyle cinsel ilişkiyi şu şekilde uzatabilirsiniz: Sözde yakınlıktan yarım saat önce ilacı hemen alın. Kan akışı etkinleştirilir, bu da gücü artıracak ve normalden daha uzun süre sevişmeyi mümkün kılacaktır. Gastrointestinal sistemle ilgili sorunlardan ve diğer istenmeyen komplikasyonlardan kaçınmak için maddenin yalnızca önerilen miktarına kesinlikle uyulmalıdır. Ayrıca diyete de dikkat etmelisiniz. Terapötik kurs süresince yağlı, kızarmış, ağır ve çok baharatlı yiyecekleri günlük menüden çıkarmanız önerilir.
 • Kabartma tozu topikal olarak nasıl kullanılır? Aşağıdaki teknik, penisinizi kabartma tozu ile büyütmenize yardımcı olacaktır. Başlangıç için duş almanız, penisinizi iyice yıkamanız ve kurutmanız önerilir. Bundan sonra, bir çay kaşığı sodayı bir bardak ılık suda çözerek kompozisyonu hazırlayın. Ürünün yaklaşık 5-10 dakika demlenmesi tavsiye edilir. Bir sonraki aşamada, karışımı erkeklik tabanına sürün ve ardından penise eşit olarak uygulayın. Bileşime emmesi için zaman tanıyın, çözelti yıkanmamalı veya silinmemelidir. Benzer işlemler ne kadar yapılır? İncelemelere bakılırsa, bu manipülasyonların 1. 5-2 ay boyunca sabah ve akşam saatlerinde penis ile günlük olarak yapılması tavsiye edilir. En olumlu sonuçlar için, penise tabanda masaj yapmaya ve germeye değer.
 • Maddenin bal veya bitkisel yağ ile bir kombinasyonu ile iyi bir etki verilir. Bu halk tarifini uygulamak için, iki yemek kaşığı bitkisel yağı aynı miktarda bal ile değiştirmeli, bir çay kaşığı soda tozu eklemelisiniz. Her şeyi iyi karıştırın. Elde edilen merhem gün boyunca günde 2 kez penise uygulanması tavsiye edilir. Optimal maruz kalma süresi 10-15 dakikadır, bundan sonra maske yıkanır. Bu çare en iyi şekilde ereksiyon halindeki bir üyeye uygulanır. Soda, bal ve yağların kombinasyonu cildin durumu üzerinde faydalı bir etkiye sahiptir, ereksiyonu uyarır, cinsel isteği arttırır, kavernöz cisimlere kan akışını iyileştirir ve genişleyen bir etki elde edilmesini sağlar.
 • Banyo. Ilık banyolar, penisinizi kabartma tozu ile büyütmenin basit ve eğlenceli bir yoludur ve onu daha sıkı ve daha sıkı hale getirir. Banyo hazırlamak için bir çay kaşığı karbonatı bir bardak ılık suda seyreltmeniz ve penisinizi bir kaba daldırmanız gerekir. İşlem için önerilen süre yaklaşık 15 dakikadır. Seksten yarım saat önce soda banyoları yaparsanız, erkekler mükemmel ereksiyon ve daha uzun yakın temas fark ederler. Soda, organa kan akışını etkiler.
 • fırçalar. Soda ovma etkili bir yöntemdir ancak travmatiktir, bu nedenle tüm hareketler çok dikkatli yapılmalıdır. Penisi temiz suyla ıslatın, elinize az miktarda kabartma tozu koyun ve ürünü, tabandan baş bölgesine doğru hareket ederek hafif masaj hareketleriyle ovalamaya başlayın. Kan akışı birçok kez iyileşir. Mukoza zarlarına zarar verilmesi durumunda, tahriş, yanma hissi ve ağrılı hislerin ortaya çıkma olasılığı yüksektir.
 • Soda sıkıştırır. Bir parça temiz gazlı bezi ılık suda nemlendirin, üstüne biraz madde dökün ve ardından oluşan kompresi genital bölgeye uygulayın. Kompresin 20 dakika tutulması tavsiye edilir. Penisin sakin bir durumda olması önemlidir. Bir ereksiyon meydana gelirse, ciddi tahrişle dolu olduğundan, soda solüsyonunun baş bölgesine bulaşmadığından emin olun.

Soda solüsyonu içeren herhangi bir üründen sonra penis sabun ve jel kullanmadan temiz su ile iyice durulanmalıdır.

Kabartma tozu ile penis büyütme, daha güçlü cinsiyetin sayısız incelemesi ile onaylanan oldukça gerçektir.

Soda çözeltisi ve sadece bir toz, kan dolaşımı süreçlerini iyileştirir, potens üzerinde faydalı bir etkiye sahiptir, çok istenen artış etkisini verir. Sağlığınıza zarar vermemek için, yalnızca yüksek kaliteli bir ürün kullanmalı, önerilen doza uymalısınız. Sonuçlar genellikle 2-3 ay sonra ortaya çıkar.