Penis büyütme: etkili teknikler

Penis büyütme teknikleri konusunda doktor konsültasyonu

Erkekler genellikle erkekliklerinin boyutundan memnun değildir ve penisin uzunluğunu veya hacmini değiştirmek için çok şey yapmaya hazırdır, ancak bunun için sağlıklarını riske atmaya değer mi?

Birçok penis büyütme tekniği vardır. Tüm bu yöntemler cerrahi ve cerrahi olmayan olarak ikiye ayrılabilir. Cerrahi operasyonlar, penisin uzunluğunu ve kalınlığını değiştirmenize izin veren operasyonları içerir ve cerrahi olmayan operasyonlar, çeşitli tiplerde kendi kendine masajın yanı sıra özel cihazların düzenli kullanımını içerir.

Manuel yöntemler: masaj, jimnastik, jelqing

Masaj ve jimnastik gibi manuel penis büyütme teknikleri, birçok avantajı nedeniyle özellikle popülerdir: yatırım gerektirmezler ve evde bağımsız olarak yapılabilirler. Bu teknikler sadece penisin uzunluğunu ve hacmini arttırmanıza değil, aynı zamanda potens üzerinde de olumlu bir etkiye sahip olmanıza ve ayrıca cinsel dayanıklılığın artmasına ve böylece ilişki süresinin artmasına yardımcı olur.

Bu penis büyütme yöntemleri, penisin kaslarını güçlendirmeye ve büyütmeye yardımcı olan, ayrıca kavernöz dokuların kanla daha iyi dolmasını sağlayan germe ve sıkma gibi eylemlere dayanır. Doğru yapılırsa, bu manipülasyonlar kesinlikle güvenlidir. Ancak organa zarar vermemek ve rahatsızlıktan kaçınmak için kayganlaştırıcı kullanmak gerekir. Düzenli olarak yapılırsa, sonuçların gelmesi uzun sürmez: 1-2 ay sonra penisin uzunluğu ve hacmi belirgin şekilde artar.

Elle yapılan penis masajının en popüler türlerinden biri, İngilizce'de sağım anlamına gelen jelqing'dir. Bu, yarı heyecanlı bir durumda yapılması gereken bir dizi belirli egzersizdir. Gemiler zarar görebileceğinden, birçoğunu tam ereksiyon halinde gerçekleştirmenin imkansız olduğunu belirtmekte fayda var.

Mekanik yöntemler: uzatıcılar, sedyeler, vakum pompaları

Penis büyütmenin mekanik yöntemleri arasında özel cihazlar özellikle popülerdir: uzatıcılar, sedyeler ve vakum pompaları.

Uzatıcı ve sedye kullanmak penisi büyütmek için en etkili yöntemlerden biridir. Doğrudan penise bağlı olan penisi uzatma, kalınlaştırma ve düzleştirmeye yarayan cihazlardır. Bu ataşmanlar tasarım ve tutturma yöntemlerinde farklılık gösterir: Uzatıcının penis bölgesinde iki sabitleme noktası vardır ve sedyede bir tane bulunur. Bununla birlikte, çalışmalarının prensibi aynıdır ve kavernöz gövde ve penisin bağları üzerindeki gerilme kuvvetine uzun süre maruz kalması nedeniyle oluşan penisi arttırmayı amaçlar. 2-3 saat boyunca günlük olarak kullanılmaları gerekir, yavaş yavaş süreyi arttırırlar. Genel kurs bir ila birkaç ay arasındadır. Bu tür cihazların doğru kullanımı ile, bir aylık kullanımdan sonra penisin uzunluğunda ve hacminde gözle görülür bir artış meydana gelir.

Penisi büyütmek için etkilemenin bir başka ilkesi de vakumdur. Bunun için kullanılan pompaya vakum pompası da denir. Ayrıca, gücü artırmak ve erektil disfonksiyonu tedavi etmek için sıklıkla kullanılır. Bu cihaz basit bir tasarıma sahiptir: pompa, penisi içeren sızdırmaz bir silindire bağlanmıştır. Silindirden hava tahliye edilerek bir vakum oluşturulur. Bu, kanın penise akmasına neden olarak boyut ve uzunlukta bir artışa neden olur. Sertleşmeyi sürdürmek için penisin alt kısmına özel halkalar yerleştirilir. Boyuttaki artış geçicidir, ancak uzun sürer, ancak 20-30 dakikadan fazla bir vakum pompası kullanılması önerilmez.

Pek çok ülkede penis boyunu ve kalınlığını artırmaya yönelik operasyonların yasaklanması planlanıyor. Bunun nedeni ameliyatın yan etkileridir: enfeksiyonlar, sinir hasarı, azalmış hassasiyet ve ereksiyon zorluğu. Ek olarak, genellikle sonuç beklentileri karşılamaz. Avrupa Üroloji Derneği bir araştırma yaptı: Penis uzatma ameliyatı olan 42 erkekten sadece %35'i sonuçlardan memnun kaldı.

Cerrahi yöntemler: ligamentotomi ve falloplasti

Penis büyütmenin cerrahi yöntemleri güvensiz olarak kabul edilir, ancak en etkili olanlardır.

2 tip operasyon vardır: penis boyunu uzatmak ve kalınlığını arttırmak. Bir erkeğin penisinin uzatılması veya ligamentotomi, penisin destekleyici bağının - pubisin altına gizlenmiş bir bağın - kesilmesiyle gerçekleştirilir. Ameliyat sırasında bu bağ mümkün olduğunca derinden kesilir, bu da penisi uzatmanıza, uzunluğunu 3-4 cm artırmanıza izin verir. Ancak, penisin normal durumuna dönmemesi için böyle bir ameliyattan sonra penisi birkaç ay veya altı ay boyunca esneten bir sedye kullanılması önerilir . . . Penisin tabanına tutturulduğunda istenen sonucu vermeyecek bir uzatıcı değil, bir sedyenin bu amaç için uygun olmasına özellikle dikkat etmek önemlidir.

Penis kalınlığının arttırılmasına falloplasti denir ve otolog yağ, silikon veya yapay greftlerin implantasyonu yoluyla gerçekleşir. Falloplasti, herhangi bir nedenle kaybedilen penisin kısmen veya tamamen eski haline getirilmesi operasyonlarını da kapsar.