Penisinizi nasıl büyütebilirsiniz: Penisinizi büyütmenin EN İYİ yolları

adam artan penis boyutu ile arkadaşını şaşırtıyor

Erkek üyeyi evde kendiniz arttırmanın çeşitli yolları vardır ve sadece bazıları maddi veya zaman açısından çok maliyetlidir, bazıları kontrendikasyonların varlığından dolayı çalışmayabilir. Sonuç olarak, bir erkek penis büyütme yönteminin zor bir seçimi ile karşı karşıya kalır ve gerçekten küçük boyut, düşük benlik saygısı ve cinsel partnerinden memnuniyetsizlik sorununu bir kez ve herkes için çözmek ister. Bir erkeğin ilgisini çekebilecek ve onu genital organı uzatma fikrinden korkutabilecek 9 yaygın penis büyütme yöntemini belirli bir sırayla derledik.

Cerrahi penis büyütme

penis büyütme ameliyatı

Penis büyütme için gerçek seçeneklerden biri ligamentotomidir. Özü, fallusun asıcı bağının kesişimi olan böyle bir operasyondan bahsediyoruz. Bu tıp alanında gerçekten iyi bir uzman söz konusu olduğunda, önemli finansal harcamalar anlamına gelir.

Cerrahi penis büyütme müdahale ile sınırlı değildir. Sonucu pekiştirmek için, bir genişletici kullanmaktan oluşan postoperatif bir rehabilitasyon kursuna girmelisiniz. Bu fallus germe aleti 3 ile 6 ay arasında giyilmelidir. Birçok erkek bu penis büyütme aletini durdurur, bazıları ise tabanın hareketliliği nedeniyle ereksiyon açısını kaybetmek veya daha hareketli bir genital organa kavuşmak istemez.

Ligamentotomi, erkek organı uzatmayı içerir, ancak kalınlaştırmak için lipofilling yapılır. İşlemin özü, hastanın yağ dokusunu penis derisinin altına sokarak hacmi arttırmaktır. Bununla birlikte, ikincisi zamanla çözülme eğilimindedir, bu nedenle işlem tekrarlanmalıdır. Bu penis büyütme yöntemi bir erkeğe uymuyorsa, kas dokusu nakli ve bir kolajen matrisinin implantasyonu ile ilgili seçenekler vardır.

Uzatıcı ile penisi germek

penis büyütücü

Birçok insan penisini evde büyütmek ister. Bir genişleticinin kullanımı, öncelikle yeterli miktarda boş zamanı olan erkekler için uygundur. Gerçek şu ki, istenen etkiyi elde etmek için cihazın günde 4 ila 8 saat arasında giyilmesi gerekiyor. Aynı zamanda, birçok kişi penisin uzadıktan sonra inceleceğinden korkuyor. Kimisi fallus hücrelerinin farklı yönlere hızlı bölünmesini sakinleştirip garanti ederken kimileri ise masaj veya vakum yöntemleriyle bu yöntemin uygulanmasını önermektedir.

Erkek genital organının uzun bir süre boyunca birkaç santimetre gerilmesi gözlenir. İncelemelere göre, genişleticiyi kullanmak yaklaşık altı ay sürüyor.

Daha az rahatsızlık verecek ve yaralanma riskini azaltacak modeli seçmek önemlidir. En ucuzu döngü modifikasyonlarıdır. En az desteği aldılar, ancak kayış ve vakum modelleri hala daha olumlu eleştirilere sahip.

Masaj egzersizlerinin uygulanması

penis büyütme için jelqing parmak yüzük

Erkek genital organının sözde "sağılmasından" oluşan böyle bir yöntemin uygulanması, hiçbir ekstra ücret ödemeden meyve verir. Bu öncelikle kuru jelqing ile ilgilidir. Islak teknik, penis derisine zarar verme riskini azaltacak bir jel veya kayganlaştırıcı kullanımını içerir.

Masaj tekniği için çok fazla zaman harcamanıza gerek yok. Ve egzersizlere başlamadan önce fallusu ısıtarak hazırlamak gerekir. Jelqing sırasında penis yarı dik durumda olmalıdır. Jelq, geliştirilen eğitim programına göre doğru bir şekilde gerçekleştirilmelidir. Çeşitli egzersizlerin kombinasyonu, penisi hem uzunluk hem de kalınlık olarak oluşturmanıza olanak tanır.

Masaj egzersizleri, fallusun kavernöz gövdelerinde kan dolaşımını iyileştirmeye yardımcı olur ve ayrıca diğer penis büyütme yöntemlerini tamamlayabilir. Jelqing'e ek olarak, nefes egzersizleri ve penis büyütme egzersizlerine dayanan Tao tekniği de dahil olmak üzere çeşitli teknikler vardır. Jelqing gibi, uzun sürmeyecek.

Penis büyütme için kremler, jeller, spreyler

Günümüzde doğal içeriklerden yapılan jeller, spreyler veya kremler yardımıyla erkek genital organının boyutunu çok daha hızlı büyütmek mümkün. Bunları penisin derisine sürmek, fallusun kavernöz gövdelerindeki kan akışını iyileştirir. Bu, uyarılma sırasında penisin boyutuna yansır, bu nedenle sonuç, uygulama anından itibaren ilk haftalarda zaten görünür olacaktır.

Penisin gerilmesi, hücrelerinin büyümesini uyarır, bu da erkek organın parametreleri üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir. Jellerin, spreylerin, kremlerin bileşenlerinin uyarıcı etkisi, kalıcı ve uzun süreli bir ereksiyon elde etmenizi sağlar. Kaliteli bir ürün seçerken başın hassasiyetini arttırabilir ve cinsel ilişkiyi uzatabilirsiniz.

Sentetik ürünlerin aksine, doğal bileşenlerin kullanılması alerjik reaksiyon risklerini en aza indirmenizi sağlar. Bağımlılık yapmazlar ve size çok zaman kazandırırlar. En iyi sonucu elde etmek için masaj tekniklerini uygulamak gereksiz olmayacaktır.

Yük asarak penis uzatma

ağırlıklı penis büyütme ağırlığı

Çoğu zaman "askı" adı verilen bu yöntem gerçek barbarlıkla ilişkilendirilir. Uzatıcının aksine, fallusa uygulanan kuvvet kat kat artar. Bu kadar önemli bir yük ile kendinize kolayca zarar verebilirsiniz. Tabii ki, bu tekniği küçük yüklerle uygulamaya başlarlar, ancak birkaç ay sonra ağırlık zaten üç, dört ve hatta beş kilogram olabilir.

Bir genişletici ile karşılaştırıldığında, asmak için çok daha az zaman harcanır. Ağır yük nedeniyle, fallus dokularının restore edildiği dinlenme günleri için bir kenara koymak önemlidir.

Bu prosedüre hoş olmayan hisler eşlik eder ve hassasiyeti azaltabilir. Aşırı ağırlık kullanırken, penisin yaralı dokusu iz bırakmaya başlayacağından, bir erkek germe ile değil, sıkma ile karşı karşıya kalabilir.

Artırmanın halk yolları

Penis büyütme için halk ilaçları

Küçük boyutta sorunu çözmek için bir başka seçenek de bitkisel ilaçtır. Kaynatma, infüzyon veya merhem kullanımı, bitkilerin kan akışını artırma, kan bileşimini saflaştırma ve testosteron üretimini iyileştirme yeteneğine dayanır. Bununla birlikte, penisin büyümesi, yalnızca erkeğin bir bitkisel ilaç tedavisi gördüğü zamana kadar görünüyor.

Cinsel enerjiyi artırmak için Ginkgo Biloba yaprakları, kekik otu, ginseng kökü, sarımsak tentürü ve diğer ilaçlar sıklıkla kullanılır. Ereksiyon kalitesini artırmak için geleneksel tıp, fallus derisinin papatya veya turp suyu ile yağlanmasını önerir.

Halk tariflerinin kullanılması her zaman istenen etkiye yol açmaz, ancak bazı cinsel işlev bozuklukları ile başa çıkmanıza izin verir. Diğer penis büyütme yöntemlerini paralel olarak kullanırsanız, bitkisel ilaçların faydaları daha belirgin olacaktır.

Vakum pompası kullanma

penis büyütme için vakum pompası

Bu yönteme başvuran erkekler, genital organda birkaç santimetre artışla övünür. Ancak sonuç her zaman günlük antrenmanları gizler. Vakum pompası kullanmak yaralanmaya neden olabilir. Gerçek şu ki, düşük basınç alanının fallus derisi üzerindeki etkisi ciddi hasarlara yol açabilir. İyileşmek için bir süre antrenmandan vazgeçmeniz gerekecek ve bu da sonucu olumsuz etkileyebilir.

Yaralanma riskini azaltmak için bir hidrolik pompa geliştirilmiştir. İkincisi sayesinde, penisin derisi öncelikle tahriş olmuş hava ile değil, ılık su ile temas halindedir. Bu ortamda, ereksiyon halindeki bir penis çeşitli rahatsızlıklar olmadan büyür, ancak böyle bir cihaz daha pahalıdır. Bazı hidrolik pompalar, penis büyütüldüğünde ellerinizi serbest bırakmanıza izin verecek özel kayışlarla donatılmıştır.

Vakumla büyütme, masaj egzersizleriyle birleştirilir ve pompayı kullanmadan önce, eylemi ereksiyonu arttırmayı amaçlayan bir krem veya jel kullanılması önerilir. Ve doğru seçilmiş hidrolik pompa modeli, fallus gerilirken zamandan tasarruf edecek ve işinize devam edecektir.

Penis boyutunu artıran haplar ve diyet takviyeleri

penis büyütme ilaçları

Bir erkeğin artık genital organının büyüklüğü hakkında endişelenmemesi için özel hormonal haplar geliştirilmiştir. Çoğu zaman, eylemleri testosteron ve türevlerinin vücuda girmesine dayanır. Bu sentetik bileşen buketi sayesinde karaciğer ve böbreklerin işlevselliği bozulabilir. Sonuç olarak, sadece finansal kaynaklar boşa harcanmaz, aynı zamanda sağlık da bozulur.

Diyet takviyeleri, fallusun boyutunu artırma konusunda pek yardımcı olmayacak, ancak soruna kapsamlı bir çözümde rol oynayacaktır. Vücudun genel durumunu iyileştirebilir ve erkek organ hücrelerinin büyümesi için uygun koşullar yaratabilirler. Sadece bu, masaj tekniklerini ve diğer teknikleri paralel olarak uygularsanız faydalı olacaktır.

Mucizevi kapsüllerin savunucuları etki hakkında istedikleri kadar konuşabilirler, ancak gerçekte hormonal arka planınızla oynamamak daha iyidir. Sentetik testosteron kullanımı, kendi üretimini olumsuz etkileyebilir. Diyet takviyeleri erkek sağlığını iyileştirebilir, ancak parametreleri yalnızca dolaylı olarak etkilerler.

Soda ile penis büyütme

penis büyütme için soda

Sodyum bikarbonatın kanı inceltme yeteneği, fallusun boyutu üzerinde olumlu bir etkiye sahip olabilir. Bununla birlikte, kabartma tozu kullanımı, penis dokularının yaralanma riskini ortadan kaldırmaz.

Bazıları içinde beyaz gıda tozu kullanılmasını önerirken, diğerleri onu bir erkek organının derisine sürmeyi önerir. Aynı zamanda etkinliğin doğrudan ek germe egzersizlerine bağlı olduğu vurgulanmaktadır.

Ayrıca özel banyolar ve ısınma kompresleri kullanılarak soda ile penis büyütme işlemi gerçekleştirilebilir.

Dünya çapındaki ağın genişliğinde, sodyum bikarbonat ve bal bazında hazırlanan bir ovma ile seçenekler de bulabilirsiniz.

erkek sembolü ve penis büyütme

İncelemelere göre, kabartma tozu kullanmak cilt rengini ve ereksiyon kalitesini iyileştiriyor. Ancak, hepsine yalnızca olumlu yorumlar eşlik etmiyor.

Tabii ki, sonuç önemli sayıda faktöre ve bireysel özelliklere bağlı olduğundan, hiç kimse% 100 artış garantisi veremez.

Görüldüğü gibi erkek üye sayısını arttırmanın sadece evde değil, farklı yöntemleri de var. Bazıları finansal maliyetler olmadan imkansızdır, diğerleri çok fazla zaman kaybı içerir, diğerleri şaşkınlık ve şüpheye neden olur ve dördüncüsü harika bir şey gibi görünüyor.

Bu veya bu yöntemin etkinliği gerçekten kendiniz üzerinde test edilebilir, ancak bunu yapmadan önce her şeyi tartmalısınız. Penis büyütme olmadan yapamıyorsanız, en güvenli ve sağlığınıza zarar vermeyen yöntemi tercih etmek daha iyidir.