Erkek genital organını ameliyatsız büyütmek gerçekçi mi?

yakışıklı kaslı adam

Tıp bilimleri adayı, dermatolog-onkolog, kontur plastik enfeksiyon hastalıkları uzmanı, erkek genital organlarının düzeltilmesi ve büyütülmesinin günümüzde ulaşılması zor, travmatik ve ağrılı bir cerrahi operasyondan bir saatten fazla sürmeyen kozmetolojik bir işleme dönüştüğünü söyledi. , Dr. Miroslava Novoselskaya.

Samimi erkek plastik cerrahi: Her şeyden önce ne bilmelisiniz?

Miroslava Novoselskaya, "Penislerini düzeltmeyi ciddi olarak düşünen herkesin hatırlaması gereken ilk şey, utanılacak bir şey olmadığıdır" diyor. Böylece toplum bize her gün nasıl görünmemiz gerektiğini, hangi dışsal ve içsel özelliklere sahip olması gerektiğini ve hatta mahrem hayatımızın nasıl devam etmesi gerektiğini söyler. Bu nedenle, erkekler gizli de olsa sürekli olarak deneyimliyorlar, ancak bundan daha az büyük bir baskı yok. Ve cinsel organlarının büyüklüğünden açıkça memnun olmayanların yüzdesi etkileyici. Çeşitli kaynaklara göre, % 80'e ulaşıyor. Ancak birçok klinikte ameliyatsız penis büyütme hizmeti zaten yaygın bir prosedür haline geldi. Yavaş yavaş popülerlik kazanan bu devrim niteliğindeki teknoloji, son zamanlarda ülkenin diğer bölgelerinden müşterileri bir tıp kurumuna çekmeye başladı. Hepsi - uygulama kolaylığı, hız, minimum rahatsızlık ve kısa bir rehabilitasyon süresi sayesinde.

Erkekleri rahatsız eden problemler

Çoğu zaman, insanlardan penislerini büyütmeleri istenir. Böyle bir kararın nedenleri genellikle oldukça açıktır: samimi zorluklar, hem hastaların hem de eşlerinin cinsel yaşamlarından yetersiz tatmin, psikolojik rahatsızlıktan kaynaklanan erektil disfonksiyon ve benzerleri. Doktor, "Uygulamanın gösterdiği gibi, bu sorunları özel bir prosedür sayesinde çözebiliriz" diye güvence veriyor.

Penisi hızlı ve acısız bir şekilde büyütmek mümkün mü?

Penisi büyütmek için ağrısız hyaluronik asit enjeksiyonu tekniğini kullanıyoruz. Yüksek konsantrasyonlu hyaluronik dolgu maddeleri penisin dokularına enjekte edilerek hem başın hem de tüm gövdenin boyutunun artmasına yardımcı olur. Ek olarak, dolgu maddeleri esnekliği ve trofizmi iyileştirir. Miroslava Novoselsky'ye göre, prosedürün sonuçları önemli ölçüde daha iyi cinsel yaşam kalitesi, kompleks eksikliği, daha fazla özgüven ve kendine güven. Aslında, erkekler prosedüre bunun için başvuruyorlar.

Erkek genital organının genişlemesi için endikasyonlar ve kontrendikasyonlar

Enjeksiyon prosedürü için kontrendikasyonlar minimaldir. Bunlar, bireysel ilaç intoleransı, psikolojik anormallikler, kronik durumların alevlenmesi, zührevi enfeksiyonlar, ciddi otoimmün hastalıklar ve vücutta inflamatuar süreçlerin varlığını içerir. Doğrudan cinsel organlarınızla manipülasyonlara başvurmaya hazır değilseniz, ancak yine de samimi yaşam kalitesini artırmak istiyorsanız, modern bir klinik vücudun akupunktur noktaları için enjeksiyon prosedürleri hizmeti sunmaktadır.

"Bu tekniğin özü, ilacın insan vücudunun belirli noktalarına hem damardan hem de kas içinden enjekte edilmesidir. Bunun sadece daha güçlü seksle ilgili olmadığını belirtmek isterim. Prosedür erkek gücünü arttırır ve ayrıca kadınlarda soğukluğu azaltır. Yani, her iki cinsiyet için de evrensel "diye açıklıyor Miroslava. Bu prosedür de birkaç aşamada gerçekleştirilir. Her hastanın sağlık durumuna ve test sonuçlarına bağlı olarak. Olası kontrendikasyonların listesi, dolgu maddelerinin penisin dokularına girmesi durumundaki ile aynıdır.

Rehabilitasyon ve sonuçlar

"Bunun cerrahi olmayan bir müdahale olduğunu anlamak önemlidir. İnvazivlik seviyesi minimaldir, enjekte edilebilir. Bu nedenle rehabilitasyon süresi de mümkün olduğunca kısadır. Yılda iki prosedür sunuyoruz. İlki sırasında cinsel organlara iki ilaç uygulanır, bir sonraki hastanın bireysel özelliklerine bağlı olarak 10-30 gün sonra gerçekleştirilir. Sonuç, boyutta gözle görülür bir artış ve penisin durumunda genel bir iyileşmedir. Ancak etkisi kalıcı değildir. Zamanla dolgu maddeleri vücudun dokularında doğal olarak çözülür ve daha sonra istenirse işlem tekrarlanabilir. Ortalama olarak, gözle görülür etki yaklaşık bir yıl sürer "diyor Miroslava Novoselskaya.

"Bu prosedürleri uyguladığım yıllar boyunca, hastalarımızın hayatlarını daha iyiye ne kadar değiştirebileceğimizi kendi gözlerimle görebildim. Miroslava, yaptıkları işin önemine dair bu farkındalık ve anlayış paha biçilemez. - Umarım erkekler de genellikle kritik ve çözülmesi zor görünen sorunların düzeltilmesine oldukça müsait olduğunu anlarlar. Ana şey, ilk adımı atma arzusudur. Ve elbette, yalnızca kendi alanlarındaki profesyonellerle çalışın. Bizim alanımızda başarının anahtarı budur. "

Hyaluronik asit dolgu maddeleri ile penis büyütme prosedürünü denemek için 5 neden:

  1. Penis gelişimindeki asimetri veya anomalilerden kurtulmanın en etkili yolu hyaluronik dolgu ile samimi plastik cerrahidir. Hyaluronik asit enjeksiyonları, penise doğru şekli vermeye ve anormal fizyolojik gelişimin sonuçlarından kurtulmaya yardımcı olur. Ayrıca hyaluronik asit dolgu maddeleri genellikle penisin görünümünü iyileştirir, cilt tonunu arttırır, yaşlanmayı geciktirici ve yenileyici özelliklere sahiptir.
  2. Penis büyütme aynı zamanda partnerinizin rahatlığıdır. Özellikle bir kadın birkaç doğum yaptıysa veya ikiz doğurduysa. Bu gibi durumlarda vajina duvarları tonunu kaybeder, duvarların kabartması değişir ve doğal olarak samimiyetten gelen hassasiyet azalır. Genellikle kadınlar doğumdan sonra vajinayı cerrahi olarak nasıl daraltacaklarını düşünürler. Ve bu ciddi ve travmatik bir prosedür. Bu nedenle, partnerin penisini hyaluronik asit ile büyütmek, sorunu çözmek için daha güvenli ve daha az travmatik bir alternatiftir.
  3. Hyaluronik asit satıcıları, uzun süreli yoğun egzersiz yapan, steroid veya anabolik steroid kullanan ve pelvik organlara kan akışını bozabilecek özel koruyucu iç çamaşırı kullanan sporculara yardımcı olacaktır.
  4. Penis büyütme, kendi komplekslerinizin, güvensizliğinizin üstesinden gelmenin ve dolayısıyla samimi yaşamınızın kalitesini artırmanın etkili bir yoludur. Kontur enjeksiyon plastiği hem penis başının hacmini hem de penisin toplam uzunluğunu arttırmayı mümkün kılar.
  5. Enjeksiyonla penis büyütme, uzun süreli rehabilitasyon gerektirmeyen, travmatik olmayan ve hızlı bir işlemdir. İşlemin süresi 30 dakikayı geçmez, rehabilitasyon süresi günlük yaşamda ciddi değişiklikler gerektirmez ve ortaya çıkan etki (hyaluronik asit vücuttan doğal olarak atıldığı için) ortalama bir yıl sürer. Sonrasında gelişen ve yenilenen vücudunuzdan memnun kaldıysanız tekrarlayabilirsiniz.

"Eminiz her sene tekrarlamak isteyeceksiniz çünkü etkisine çok çabuk alışıyorsunuz ve pes etmek istemiyorsunuz. Düzenli müşterilerimiz bunun mükemmel bir kanıtı ve her gün bana insanların hayatlarını bu kadar basit ve açık bir şekilde daha keyifli ve konforlu hale getirebileceğimizi hatırlatıyorlar "diyor Miroslava.

Bu nedenle bir karar verin, hayatınızı daha iyi hale getirin ve tabii ki çok daha keyifli hale getirin. Ayrıca, uluslararası düzeydeki uzmanlar bugünden bu konuda size yardımcı olmaya hazırdır.