Evde penis büyütmenin tüm yolları

penis boyu nasıl büyütülür

Makalede size evde penisi nasıl artıracağınızı anlatacağız. İşte sadece boyutunu değil, aynı zamanda penisin şeklini de ayarlamaya yardımcı olacak en etkili egzersizler ve cihazlar.

Evde bir penis nasıl büyütülür - 9 çalışma yolu

Doktora gitmeden penis büyütme için birkaç çalışma yöntemi vardır: düzenli masajdan sistemik özel cihazların takılmasına kadar. Tüm bu sistemin adı - NAP (doğal penis büyütme). Temel doku büyüme faktörleri teorisine dayanmaktadır. Teori tartışmalıdır, ancak yetkin bir yaklaşımla pratik faydalar elde edilebilir.

Evde penis büyütmek mümkün mü?Penisi evde büyütmek gerçekçidir, ancak hızlı bir sonuca güvenmemelisiniz. Bir aydan fazla düzenli bağımsız çalışma gerektirecektir. Sonuç olarak, penisi birkaç santimetre uzatabilirsiniz. Penis hacminin artmasıyla, kavernöz cisimleri kaplayan yoğun tunik nedeniyle durum daha karmaşıktır.

Kadın doğum uzmanı-jinekolog penis büyütme için ev ilaçları hakkında konuşuyor

kasıklarını tıraş et

Kasık kıllarından oluşan yemyeşil bir "bulut", penisin bir kısmını altında gizler. Hassas ciltler için özel bir krem ile güvenle epilasyon yapabilirsiniz. Bu, penisin boyutunu görsel olarak artırmaya yardımcı olacaktır.

Egzersizler

Penisin kendi kendini büyütmesinin tek etkili yöntemi mekanik harekettir. Egzersiz sırasında, büyüyen hücreler tarafından toparlanmaya zorlanan dokularda esneme ve mikro hasar meydana gelir.

ısınmak

Penisi ısıtmak, herhangi bir egzersizden önce gerekli bir işlemdir. Onsuz, hematom oluşumu riski artar. Bir üyeyi birkaç şekilde ısıtabilirsiniz:

 • Nazik masaj: okşayarak, hafif ovalayarak, yoğurarak, yudumlayarak.
 • Banyo: penisi ılık su dolu bir kaba daldırın.
 • Kuru Isı: Yarısı pirinçle doldurulmuş bir bez torbayı mikrodalgaya koyun ve penisinizin etrafına sarın. Elektrikli ısıtıcı da işe yarayacaktır.
 • Sıkıştırma: Penisi sıcak, sıkılmış bir havluyla sarın.

Isınması 3-5 dakika sürer. Prosedür penisteki kan akışını artıracak ve dokularını daha elastik hale getirecektir.

penisi ısıtma yastığı ile ısıtmak

jelqing

Sağım hareketlerine dayalı bir penis büyütme yöntemidir. Penisi tabanda bir başparmak ve işaret parmağı halkasıyla (OK-grip) sıkıştırmak, ardından 3 saniye boyunca kafaya kuvvetle tutmak gerekir. İki el dönüşümlü olarak çalışır: biri başa yaklaşırken, diğeri zaten tabandadır. Egzersizler penis %60-80 ereksiyon halindeyken yapılmalıdır.

penis büyütme için jelqing

yürütme tekniği

Yağlamalı jelqing, ıslak, onsuz - kuru olarak adlandırılır. İkinci yöntem yeni başlayanlar için önerilmez.

Yeni başlayanlar için örnek program:

1. hafta

Haftanın günü Tekrar sayısı Zaman
Pazartesi 100 5 dakika
Salı 100 5 dakika
Çarşamba izin günü -
Perşembe 150 7. 5 dk
Cuma 150 7. 5 dk
Cumartesi 200 10 dk
Pazar izin günü -

2 hafta

Haftanın günü Tekrar sayısı Zaman
Pazartesi 200 10 dk
Salı 200 10 dk
Çarşamba izin günü -
Perşembe 200 10 dk
Cuma 200 10 dk
Cumartesi 200 10 dk
Pazar izin günü -

İkinci ve üçüncü haftalarda tekrar sayısı 300-500'e, seans süresi 20-30 dakikaya çıkarılabilir.

germe

Germe, iç bağlar nedeniyle penisin uzunluğunun artmasına yardımcı olur. Ligamentotomi sırasında kesilirler. Egzersizleri çok dikkatli yapmanız gerekir, aksi takdirde ereksiyonun kötüleşme riski vardır.

teknik:sünnet derisini geri alın, başın önüne doğru bir tutuşla alın ve aşağı çekin. Böylece iç bağlar gerilir. Yukarıyı işaret ederseniz, tunik uzar.

büyütmek için penis germe

Üyeyi yukarı ve aşağı, sola ve sağa ve dairesel hareketlerle çekebilirsiniz. Her yön 5-15 kez tekrarlanmalıdır.

Tüzük:

 • Penis en fazla %20 erekte olmalıdır.
 • Eşit kuvvetle 30 saniye boyunca her yöne çekin. İlk kez, gerilimi 4-5 saniye tutabilirsiniz.
 • Keskin ağrılardan kaçının.
 • Yoğunluğu artırın - esneme süresini, çabayı artırın.

Efekti geliştirmek için tekniği değiştirebilirsiniz.

V-streç:Başın önünde OK-kavrama, penis diğer elin başparmağı ile hafifçe aşağı doğru uzatılır, tabana bastırın ve yavaşça (3-5 saniye) kavramaya tutun, sonra geri.

A-streç:Başın önünde tamam kavrama, üye öne ve aşağı doğru çekilir, diğer el bileğin üzerinde, gerginliğin artmasına yardımcı olur. El değiştirerek 3-5 dakika artan eforla germek gerekir. 2 haftalık toplam seans süresi 15-20 dakikaya çıkarılmalıdır.

penis germe tekniği

Sarkaç:% 50'ye kadar ereksiyon seviyesi, bir saniye için penisi sağa doğru çekin, ardından sola doğru hareket ettirin ve bir saniye basılı tutun. Sol-sağ 5 döngü gerçekleştirin.

Halat:%50'ye kadar ereksiyon seviyesi, uzatılmış penisi 1-2 tur çevirin, 30 saniye tutun, bırakın, diğer yönde gerçekleştirin. Egzersiz, tuniği esneterek penisin kalınlaşmasına yardımcı olur.

Uli (sıkıştırma)

Sıkıştırma, penisin daha kalın olmasına yardımcı olarak genişlemeye çalışır. Ereksiyon seviyesi %100. Tabandaki OK tutuşunun bir üyesini alın, sertçe sıkın, bir dakika bekleyin. Tüm bagajı kapatabilirsiniz, ancak tabana odaklanabilirsiniz. Üç kez tekrarlayın.

çift uli

Ereksiyon seviyesi %100. Tabanda bir ok tutuşu alın, samimi kası sıkarak penise birkaç kez kan pompalayın. İkinci elinizle kafayı kavrayın. Her iki elinizi 30-60 saniye sıkın. Üç tekrar gerçekleştirin.

Sağlıklı ve sağlıksız işaretler

Özellikle sabahları penisin dış durumunu ve ereksiyon kalitesini dikkatlice izleyin. Fazla çalışma belirtilerini kaçırmamak önemlidir, aksi takdirde dersler verimsiz olacaktır.

Sağlıklı Büyüme İşaretleri:

 1. Ereksiyonun iyileştirilmesi, gece ve sabah sık görülmesi.
 2. Penis dokularının elastikiyetini arttırmak.
 3. Egzersizden hemen sonra penis boyutunda geçici artış.
 4. Penisin uzunluk ve genişlik olarak büyümesi.
Sağlıksız belirtiler arasında sabah ereksiyonun bozulması ve olmaması, peniste uyuşma ve ağrı, büyüme eksikliği, hematomlar sayılabilir. Bu belirtiler ortaya çıkarsa, 2-3 hafta ara vermelisiniz.

demirbaşlar

Penis büyütmek için özel tasarlanmış cihazlar kullanabilirsiniz. Büyümeyi teşvik etmeye ve manuel egzersizlerden elde edilen sonucu iyileştirmeye yardımcı olacaklar.

genişletici

Bu, penisin iç bağlarını geren tıbbi bir cihazdır. Ligamentotomiden sonra giyilmesi zorunludur. Uzatıcı, uzun süreli kullanım için tasarlanmış, ellerin katılımı olmadan penisin sabit bir gerginliğini sağlar. Birkaç tür cihaz vardır. Kafaya sabitleme tipinde farklılık gösterirler, komple set, ancak işin özü aynıdır: halka pubise dayanır, kafa teleskopik çubukların karşı ucuna sabitlenir, gerginlik bükülerek elde edilir onlara.

penis uzatıcı

Cihazı günde 6 saate kadar takmanız gerekir. Her seans 1-3 saattir.

6-8 aylık düzenli derslerden sonra belirgin bir sonuç elde edilebilir. Ortalama uzunluktaki artış 2-4 cm, genişlik - 1-2 cm'dir Uzmanlar, elde edilen sonucun sonsuza kadar kalacağını söylüyor.

Araştırma örnekleri:

 • Dr. Levine, 2008: Altı ayda hastalar, Peyronie hastalığı olan penisin şeklini %33 oranında düzeltmeyi başardılar, 1-2, 5 cm uzamasını, 0, 5-1 cm genişliğinde büyümesini sağladılar.
 • Dr. Gontero, 2009: Cihazın altı aylık günlük beş saatlik kullanımından sonra, deney grubu hastaları peniste 27-31 °C düzleşme ve ortalama 1, 7 cm uzama gösterdi.
 • Dr. Moncada 2018: 12 haftada hastaların penis uzaması 1. 8-3 cm oldu.

Askı

Askı, penise ağırlık asmak için bir sistemdir. Sabitleme, süspansiyon ve bir dizi ağırlıktan oluşur. Böyle bir cihazın yardımıyla penisin üst bağları iyi uzar. Zaten ilk ayda 1-1, 5 cm organ uzaması elde etmek mümkündür. Cihaz bir uzatıcıdan daha etkilidir, çünkü penis yüke alışmaz, çekiş sabittir.

penis büyütme askısıartırmak için bir askı takmanın yolları

sedye

Cihaz, sabitleme kayışları sistemi sayesinde elemanı uzatır. Kafa, özel bir odaya veya bir halka ile sabitlenir. Ondan vücuda sabitlenmiş bir kemer uzanır.

Sedye, uzatıcı veya askı kadar güç sağlamaz, ancak seanslar arasında kıyafetlerinizin altına giymek iyidir. Örneğin: 2 saat evde su uzatıcı ile, 2 saat dışarıda sedye ile, 2 saat akşam evde askı veya su uzatıcı ile.

sedye nasıl giyilirsedye takma seçenekleri

Su Pompası

Hidrolik ve vakum pompaları, şaftın kalınlığını artırmak ve penis başının hacmini artırmak için tasarlanmıştır. En etkili ve popüler model hidropompadır.

penis büyütme için vakum pompası

Otomatik regülatörlü vakum pompası

Hidropompalar, ılık suyla bir şişede oluşturulan negatif basınç nedeniyle çalışır. İçine daldırılan penis hızla şişer, kanla dolar, dokuları gerilir. Sonuç olarak, birkaç saniye içinde bir ereksiyon meydana gelir. Hava vakumu daha travmatiktir.

Seans başına 5 dakika için günde 15 dakikadan fazla yapamazsınız. Bir pompa ile uzunlukta önemli bir artış elde edilemez. Bir çalışma, günlük 20 dakikalık seansların altı ayı içinde artışın sadece 3 mm olduğunu gösterdi.

Çözüm:pompa, ereksiyonu iyileştirmek ve penisin çapını hafifçe artırmak için iyidir.

nozullar

Özel nozullar kullanılarak ilaçsız, egzersizsiz ve ameliyatsız penis boyunu ve kalınlığını artırmak mümkündür. Önemli bir dezavantaj, kapalı kafa ve stimülasyon eksikliğidir. Yumuşak siber cilt uzantıları, kadına en gerçekçi hissi verir. İçinde kafayı sabitleyen sekmeler var.

işe yaramaz yollar

İnternette penis büyütme için birçok cazip teklif var. Çoğunlukla merhemler ve spreyler. Satıcılar günlük kullanımda hızlı kazançlar vaat ediyor. Bununla birlikte, tüm bu fonların geçici ve önemsiz bir etkisi vardır - penis, vazodilatör bileşenler nedeniyle hafifçe şişer. Bu tür merhemler ve kremler jelqing için kullanılabilir.

Soda banyoları, aloe içeren losyonlar ve ayrıca sarımsak ve pelin kaynatma şeklinde halk ilaçları hiç çalışmıyor. Soda, peniste kısa süreli kızarıklığa ve şişmeye neden olabilir, ancak daha fazla değil.

Penis büyütme takviyeleri de kendi başlarına etkisizdir, ancak manuel egzersizleri iyi bir şekilde tamamlayabilir ve etkinliklerini artırabilirler. Örneğin, L-arginin protein sentezini ve büyüme hormonunun salınımını uyarır, vazodilatasyonu destekler. Ginkgo biloba ve co-palmetto palmiye özleri de damar genişletici etkiye sahiptir.

Hatırlanması gerekenler

 1. Penisinizi evde büyütebilirsiniz. Kumaşları gerilebilir, ancak birkaç ay sürecek sıkı çalışma gerektirecektir.
 2. Strese izin vermemek ve çabayı zorlamamak çok önemlidir, aksi takdirde büyüme artacaktır. Yükü kademeli olarak artırmanız gerekir.
 3. Kremler, merhemler, halk ilaçları ve diyet takviyeleri kendi başlarına penisi arttırmaz, ancak yardımcı bir bileşen olarak çok uygundur. Maksimum etki için çeşitli egzersizleri ve alternatif giyen cihazları birleştirmeniz gerekir.
 4. Sonuç, vücudun özelliklerine bağlıdır: doku esnekliği, yaş, hormonal seviyeler.
 5. Kontrendikasyonları dikkate almak önemlidir. Derslere başlamadan önce bir ürolog veya androlog ile görüşün.
 6. Gençlerin manuel penis büyütme ile uğraşmaları önerilmez. Vücut doğal olarak 20 yıla kadar büyür.